pokoje

JONÁŠ - ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ STANDART S VÝHLEDEM NA ŘEKU

Pokoj s dvoulůžkem 160x200 cm a rozkládací sedací soupravou 160x200 cm. Velká koupelna s rohovou vanou. Z oken pokoje je krásný výhled na řeku.

ŠTĚPÁN - ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ COMFORT S VÝHLEDEM NA ŘEKU

Pokoj s dvoulůžkem 180x200 cm a přistýlkou 160x200 cm. Velká koupelna s velkým sprchovým koutem. Kompletně zrestaurován. Vybaven historickým nábytkem. Z oken pokoje je krásný výhled na řeku.

ANNA-MARIE - ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ SUITE S VÝHLEDEM NA ŘEKU

Velký pokoj s dvoulůžkem 180x200 cm a rozkládací sedačkou 160x200 cm. Unikátní velká koupelna vytesaná ve skále. Doplněn historickým nábytkem. Velmi vhodný pro romantické chvíle. Z oken pokoje je krásný výhled na řeku.

MONIKA - DVOULŮŽKOVÝ APARTMAN - DEPANDANCE

Dvoulůžkový apartmán s koupelnou s rohovou vanou a vlastní kuchyní. Z oken je krásný výhled na řeku, zámek a celé panorama historického centra.

DAVID - DVOULŮŽKOVÝ POKOJ ECONOMY - DEPANDANCE

Moderní pokoj s extra velkým boxspring dvoulůžkem 200x200 cm. Možnost oddělených lůžek. Koupelna se sprchou. Ve vedlejším objektu po kompletní rekonstrukci. Z okna pokoje je výhled na do ulice na kostel a na město.

MIRKA - ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ FAMILY - DEPANDANCE

Moderní velký pokoj s extra velkým boxspring dvoulůžkem 200x200 cm. Možnost oddělených lůžek. Rozkládací sedačka jako přistýlka 160x200 cm. Koupelna se sprchou a skalní stěnou. Ve vedlejším objektu po kompletní rekonstrukci. Unikátní skalní stěna v ložnici. Z oken pokoje je výhled na do ulice, na město a částečně i na řeku.

BARBARA - DVOULŮŽKOVÝ POKOJ STANDART - DEPANDANCE

Moderní pokoj s extra velkým boxspring dvoulůžkem 200x200 cm. Možnost oddělených lůžek. Koupelna se sprchou. Ve vedlejším objektu po kompletní rekonstrukci. Z oken pokoje je výhled na do ulice, na město a částečně i na řeku.

KAREL - DVOULŮŽKOVÝ POKOJ BEZBARIEROVÝ - DEPANDANCE

Moderní bezbarierový pokoj s extra velkým boxspring dvoulůžkem 200x200 cm. Možnost oddělených lůžek. Kompletně bezbarierový přístup do hotelu, recepce, pokoje, koupelny i jídelny. Bezbarierový sprchový kout se sedátkem, klozet a umyvadlo i pro vozíčkáře. Bez schodů. Pokoj velmi vhodný pro seniory. ​Ve vedlejším objektu po kompletní rekonstrukci. Z oken pokoje je výhled do ulice.